مزایای خرید VPN

در این مقاله سعی شده تا حدممکن شما را در جریان مزایا و معایب VPN قرار بدهیم:

نقطه ضعف کامپیوتر خانگی را ارائه می دهد. سازمان ها و مقامات به دلیل استفاده از VPN نمی توانند داده ها را ردیابی کنند. اما در جستجوی خانه ، داده ها هنوز در رایانه شخصی شما هستند. با این وجود ، اگر کاربر خود را با نرم افزار VPN جابجا کند ، جستجوی خانه قانونی دشوار است. ذهن شما: با اتصال VPN نه تنها IP دچار مشکل می شوید ، بلکه کل ترافیک داده نیز رمزگذاری می شود و بنابراین برای افراد خارجی قابل خواندن نیست. از این رو همیشه باید در هنگام خرید vpn و خرید فیلتر شکن،ساکس و کریو و پروکسی به موارد زیر دقت کافی شود.

بنابراین ما قبلاً در مورد اقدامات غیرقانونی در حال بحث هستیم. البته ، خرید VPN اساساً به معنای مبنای اعمال غیرقانونی نیست ، حتی اگر برای این منظور بسیار مناسب باشد. بسیاری از کاربران برای اقدامات مشکوک خود از VPN استفاده می کنند. چقدر خوب VPN حتی در این مورد کار می کند ، در احکام و توضیحات بیشمار دادستان ها قابل مطالعه است. در همه موارد ، دادستان نتوانست از ترافیک داده برای استفاده از VPN به عنوان مدرک استفاده کند. جالب اینجاست که کاربران در موارد جرایم کاملاً متفاوتی دست داشته اند ، بنابراین در نهایت دادرسی با استفاده از روشهای دیگر می تواند مدارکی را پیدا کند. مواردی وجود داشته است که مأموران بازرسی ایالتی می توانند به حاملان داده رمزگذاری نشده دست یابند که دلیل آن خرید VPN نبوده است. مشاهده ترافیک داده ها تنها راهی برای محققان و مقامات نیست. به طور خلاصه ، اگر کاربر از VPN ها استفاده کند ، مقامات در جای دیگر .باید برای ارائه مدارکی تلاش کنند.پس پیشنهاد ما به شما سایت Partvpn.com است برای خرید وی پی ان و خرید پروکسی تلگرام و خرید فیلتر شکن.

VPN از چه چیزی محافظت نمی کند؟

بنابراین سوال اساسی این است که آیا VPN در برابر اقدامات مجرمانه محافظت می کند؟ همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، مقامات بدون توجه به میزان عمل مجرمانه قادر به مطالعه ترافیک VPN نیستند و از آن به عنوان مدرک استفاده می کنند. به ویژه در منطقه جنایی کوچک ، کاربران به امنیت ارائه شده توسط VPN اعتماد می کنند ، اما از سایر حقایق و ابزاری که محققان برای دستگیری عاملان در دسترس دارند ، غفلت می کنند.

چه چیزی از VPN محافظت می کند؟

هنگامی که صحبت از محافظت در برابر ترافیک داده ها، خرید فیلتر شکن ،خرید VPN و ایجاد مشکل در IP شخصی شما می شود ، فروشندگان معتبر VPN همیشه محافظت می کنند. بنابراین ، مقامات و سازمانها نمی توانند درک کنند که جریان داده ها در چه شرایطی اتفاق می افتد. درنهایت ، باید از این سؤال نیز پرسیده شود که مقامات رسمی هرگونه علاقه یا وسیله قانونی برای رهگیری ترافیک داده بدون مجوز قضایی دارند.

برگرفته از سایت: Partvpn.com

خرید فیلتر شکن . خرید پروکسی